Nakupujte s dôverou!

Poľovnícky raj

 

V našej predajni nájdete na rozlohe 150 m² bohatý výber rôznorodého tovaru určeného nielen pre zanietených poľovníkov, či lesníkov ale aj milovníkov dobrodružstva v prírode. Všetko čo potrebujete pre váš bezpečný pobyt v horách, na skalách, dokonca aj v jaskyniach. Náš sortiment kvalitného oblečenia a obuvi s GORE-TEX membránou

vás pripraví na akékoľvek ročné obdobie a ochráni pred hustým dážďom či ranným mrazom.

Urobíme všetko preto, aby vaša poľovačka bola čo najúspešnejšia. Zaobstarajte si u nás na jednom mieste kompletné vybavenie. Ponúkame pestrý sortiment optiky od tých najlepších zahraničných výrobcov. Tovar tvoria ďalekohľady počínajúc tou najzákladnejšej kategóriou pre menej náročných až po nadštandardné puškohľady pre profesionálov. V Poľovníckom raji nájdete desiatky fotopascí s príslušenstvom. Z ponuky si môžete zvoliť od jednoduchších modelov, cez panoramatické, či wifi fotopasce s vysokým HD rozlíšením. Pre tých, ktorí chcú byť v prírode nielen chránení ale potrpia si aj na dizajn a luxusné spracovanie predstavujeme radu exkluzívnych kožených doplnkov.

Ak si neviete dať rady, prípadne hľadáte niečo špecifické obráťte sa na náš tím. S naším poradenstvom sme tu vždy pre zákazníkov.