Nakupujte s dôverou!

Pach eliminujúce produkty Code Blue EliminX

[pridané: 31.10.2016]

Pach eliminujúce produkty Code Blue EliminX

 

Každému z nás sa to už aspoň raz stalo – vstali sme dlho pred východom slnka, vytrmácali sme sa až na naše stanovisko medzi stromami s výstrojom a pohodlne sa usadili na našom posede pripravený na dlhý deň poľovania. Les sa začína prebúdzať, vidíte pohyby medzi stromami. O malú chvíľu zazriete osamelého veľkého jeleňa alebo srnca ako sa pomaličky približujú, no smer vetra sa zmení a ony zachytia náš pach. Bez možnosti zareagovať.... ste ODHALENÍ. Jeleň sa ženie preč ako najrýchlejšie sa len dá, aby sa dostal čo najďalej od vás.  

Keď príde na poľovanie,  je dôležité pamätať na to, že vonkajšia strana každého oblečenia zachytáva pach – bez ohľadu na značku alebo typ odevu. To isté platí aj pre vaše vlasy, čo by si mali obzvlášť zapamätať všetky dámy, ktoré pravidelne používajú šampóny, kondicionéry a sprchové gély s výraznou vôňou a aj páni používajúci svoje obľúbené telové spreje alebo kolínske. Tie zaručene budú vydávať výrazný pach aj pri tom najmenšom závane vetra. To je v podstate ten dôvod, prečo používanie produktov na odstránenie pachu je absolútne nutné pre váš lovecký úspech.

eliminx-360-s-szt-–-zemita-vona.jpgtelovy-sampon-eliminx.jpgpraci-prostriedok-eliminx.jpg

 

Produkty Code Blue EliminX sú vybavené technológiou Silver-Zyme.

Vhodný manažment regulácie pachu buď vedie k úspešnej poľovačke, alebo poľovačke plnej sklamania so žiadnym úlovkom. Na trhu sa nachádza nesmierne množstvo  produktov na odstránenie a  prekrytie pachu, zvoliť ten najefektívnejší je kľúčvé. Rad produktov na odstránenie pachu Code Blue ElimineX s technológiou Silver-Zyme zaručene splní všetky vaše potreby a priania, zatiaľ čo bude maskovať váš ľudský pach pokročilým technologickým spôsobom. Tajomstvom účinnosti technológie Silver-Zyme je jedinečná molekula striebra, ktorej chýba osem elektrónov v jej vonkajšej vrstve. Každá strieborná molekula rapídne zničí niekoľko pach spôsobujúcich baktérii, vírusov a plesní, zatiaľ čo sa simultánne znovu nabíja, aby rýchlo eliminovala všetky pachy, a to aj počas extrémnych teplotných výkyvoch.

Pracia práčka, sprcha a les, toto sú tri hľadiská, ktoré musí poľovník zvážiť, keď príde na odstraňovanie pachu. Čiže prací prostriedok pre vašu kompletnú loveckú výbavu, pach odstraňujúci telový šampón, ktorý použijete v sprche predtým, než sa vydáte na lov a pach odstraňujúci sprej na použitie pred túrou do lesa. Code Blue ponúka rozsiahli rad produktov pre odstránenie pachu vrátane: Prací prostriedok Code Blue EliminX, telový šampón Code Blue EliminX Eliminátor pachu a neparfumovaný sprej Code Blue 360 s SZT.

praci-prostriedok-eliminx.jpg

 

Pprací prostriedok Code Blue EliminX.
 

 

Jedna z najdôležitejších vecí, ktoré musí poľovník dosiahnuť predtým než si zbalí svoje oblečenie na lov, je dôkladné vypratie pomocou pach odstraňujúceho pracieho prostriedku. Lovecký odev veľmi ľahko absorbuje mnoho pachov, ktorým je oblečenie vystavené, čo zaručene odstraší hocijakú divú zver, ak tieto pachy nie sú preventívne zamaskované. Prací prostriedok Code Blue EliminX udrží váš lovecký odev čistý a bez zápachu.

Zloženie prostriedku Silver-Zyme s nanočasticami striebra hĺbkovo čistí odolné škvrny a efektívne odstraňuje bakteriálny zápach spôsobený potením. Prídavné odstraňovače pachu čistia a odstraňujú z látky rozličné pachy, ako napríklad pach dymu, oleja, potravín či plynových výparov. Bežné pracie prostriedky používané v domácnostiach obsahujú UV bielidlá, vďaka ktorým je biela belšia a jasné farby jasnejšie. Code Blue EliminX neobsahuje UV bielidlá a ani žiadne prídavné látky, čo uchováva matné farebné vzory na loveckom odeve, aby sa znížila pravdepodobnosť odhalenia. Je bezpečný pre látky pretkané uhlíkom. Code Blue EliminX uchová váš lovecký odev  čistý. Je kompatibilný s vysoko účinnými práčkami, bezpečný na použitie s uhlíkovými odevmi a neparfumovaný. Objem pracieho prostriedku EliminX je 1L.

Správnu dávku je veľmi ľahké odmerať naliatím tekutiny do poskytnutej odmerky. 

Netreba zabúdať, že predtým než vstúpite do lesa a začnete loviť, je dôležité v sprche použiť telový šampón na elimináciu pachu, nie len vyprať váš lovecký odev pracím prostriedkom na elimináciu zápachu. Telový šampón Code Blue EliminX Eliminátor pachu vám napomôže zaistiť úspešný lov. Zničí všetky cudzie a telesné pachy od hlavy až po päty vďaka inovatívnej technológii Silver-Zyme. Telový šampón je neparfumovaný, poskytuje dlhotrvajúce účinky počas celého vášho lovu a je vhodný na použitie pred a po love. Je vhodný aj pre ľudí so suchou pokožkou, ktorú vďaka jemnému zloženiu nedráždi. EliminX zaručuje prevenciu tvorby pachu na celom tele, kvôli viacerým technologickým vymoženostiam. Objem jednej fľašky EliminX Eliminátora pachu je 350ml. Špecifický tvar vrchnáku garantuje pevné utesnenie zatvoreného produktu, čo je excelentné na cestách, keďže sa nerozleje.

Po vystúpení z auta na stanovište pred cestou na posed alebo posliedku je dôležité sa nasprejovať dodatočným sprejom na odstraňovanie pachu, čo zaistí, že akýkoľvek pach, ktorý sa zachytil na vašom oblečení vo vašom dome a počas jazdy autom bude kompletne skrytý. Code Blue EliminX 360 s SZT ( Neparfumovaný), je aerosólový sprej, sprejujete sa jednoduchým stlačením trysky. EliminX 360 s SZT vypúšťa veľmi jemný opar počas sprejovania, ktorý vsiakne hlboko do vášho oblečenia a výbavy a zabezpečí extra odstránenie pachu.

Pri produktoch na odstraňovanie pachu v podobe rozprašovačov môžu niekedy nastať problémy pri stláčaní kohútika, kedy kvôli množstvu tekutiny vypustenej z rozprašovača je vaše oblečenie presiaknuté tekutinou a veľmi vlhké. Následkom toho nie je možné sprejovať hore nohami, či pri naklonenom uhle.

Avšak s aerosólovým sprejom Code Blue EliminX môžete veľmi jednoducho manévrovať s tryskou a ľahko sprejovať z viacerých smerov a uhlov. Vlastnosť SZT kombinuje enzymatické technológie a nanočastice striebra a vytvára tak jemný aerosól, ktorý eliminuje baktérie a pachy. EliminX 360 SZT je neparfumovaný. Skladuje sa veľmi jednoducho, napríklad v loveckej taške alebo vo vrecku nohavíc alebo kabáta kde je ľahko prístupný.

Prací prostriedok Code Blue EliminX je dostupný za Maloobchodnú Cenu  14,90 €

Telový šampón Code Blue EliminX Eliminátor pachu za  12,90 €

Code Blue EliminX 360 s SZT neparfumovaný za 12,90 €

 

Všetky produkty sú dostupné a môžu byť zakúpené v obchode Poľovnícky raj. Navštívte on-line obchod  https://www.polovnickyraj.sk/produkty/eliminator-ludskeho-pachu    kde nájdete kompletný zoznam  produktov Code Blue.